BEZPŁATNA WYCENA

DORADZAMY W DOBORZE URZĄDZEŃ

Jeżeli zastanawiasz się na zamontowaniem klimatyzatora i chciałbyś dowiedzieć się więcej o urządzeniach i możliwościach montażu to umów się na bezpłatną wycenę.

ZADZWOŃ: 606 870 233

Wycena montaży klimatyzatora jest bezpłatna

PROFESJONALNY MONTAŻ

W DOMU LUB BIURZE JUŻ OD 1000zł

Od prawidłowego montażu klimatyzatora zależy bezproblemowy okres użytkowania urządzenia. Elementy montażowe przez nas używane są najwyższej jakości, co potwierdza gwarancja.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Montaż klimatyzatora należy zlecić profesjonalnej firmie

PODŁĄCZ KLIMATYZATOR
DO SIECI WI-FI

WŁĄCZ KLIMATYZATOR JESZCZE W TRASIE

Schłodź lub nagrzej pomieszczenie. Urządzeniami podłączonymi do sieci domowej można zarządzać z każdego zakątka świata. Zamów klimatyzator z modułem Wi-Fi a nasi instalatorzy pomogą Ci go skonfigurować.

Włącz klimatyzator i obniż temperaturę w pomieszczeniu za pomocą smartfona

SERWIS KLIMATYZACJI

Każdemu klientowi zapewniamy serwis klimatyzacji.
W celu zachowania najwyższego komfortu i jakości pracy urządzenia należy dokonywać przeglądu urządzenia przynajmniej raz w roku, lecz aby spełnić warunki gwarancji producenta wymagane jest przeprowadzenie konserwacji dwa razy w roku. Szczególnie dotyczy to jednostek intensywnie użytkowanych oraz stosowanych również do ogrzewania pomieszczeń.

Regularny przegląd pozwala utrzymać urządzenie w dobrej kondycji, a także uniknąć dyskomfortu związanego z brzydkim zapachem oraz złą jakością powietrza spowodowanymi rozwojem grzybów i pleśni.

Utrzymanie urządzeń chłodniczych w czystości oraz zadbanie o prawidłowe parametry ich pracy to podstawa do zapewnienia odpowiedniej ekonomiczności ich pracy, co przekłada się bezpośrednio na rachunki za energię elektryczną.

Nasi specjaliści w czasie przeglądu dokonają konserwacji zarówno jednostki zewnętrznej, jak i wewnętrznej. Standardowa usługa konserwacji trwa ok. 2 godzin. Wykonywane czynności to między innymi:

  • czyszczenie skraplacza jednostki zewnętrznej
  • kontrola ilości i ciśnienia czynnika chłodniczego w układzie
  • kontrola szczelności układu
  • kontrola i uzupełnienie izolacji termicznej rurociągów
  • sprawdzenie poprawności działania, diagnostyka urządzenia
  • czyszczenie lub wymiana filtrów powietrza jednostki wewnętrznej
  • dezynfekcja i odgrzybianie parownika jednostki wewnętrznej
  • czyszczenie wentylatora jednostki wewnętrznej

SZUKASZ SERWISU?

Przyjmujemy pod opiekę naszych wyspecjalizowanych serwisantów również urządzenia, których nie instalowaliśmy. Jest to związane ze szczegółową kontrolą urządzenia, konserwacją oraz założeniem odpowiedniej kartoteki urządzenia.

Bardzo często nawet stare jednostki, które trafią pod odpowiednią opiekę specjalisty, pozwolą na kolejne lata bezawaryjnej eksploatacji.

NAPRAWY

W wielu przypadkach nieprawidłowa praca klimatyzatora spowodowana jest brakiem systematycznej konserwacji, a w szczególności oczyszczania urządzeń. Zły stan techniczny powoduje zwiększoną eksploatację podzespołów lub całkowicie ogranicza ich wydajność.
Zdarzają się również awarie spowodowane rozszczelnieniem układu. Zazwyczaj spowodowane drganiami lub przesuszeniem uszczelnień. W takich wypadkach należy naprawić układ i uzupełnić czynnikiem, nie zapominając o kontroli szczelności.