BEZPŁATNA WYCENA

DORADZAMY W DOBORZE URZĄDZEŃ

Jeżeli zastanawiasz się na zamontowaniem klimatyzatora i chciałbyś dowiedzieć się więcej o urządzeniach i możliwościach montażu to umów się na bezpłatną wycenę.

ZADZWOŃ: 606 870 233

Wycena montaży klimatyzatora jest bezpłatna

PROFESJONALNY MONTAŻ

W DOMU LUB BIURZE JUŻ OD 1000zł

Od prawidłowego montażu klimatyzatora zależy bezproblemowy okres użytkowania urządzenia. Elementy montażowe przez nas używane są najwyższej jakości, co potwierdza gwarancja.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Montaż klimatyzatora należy zlecić profesjonalnej firmie

PODŁĄCZ KLIMATYZATOR
DO SIECI WI-FI

WŁĄCZ KLIMATYZATOR JESZCZE W TRASIE

Schłodź lub nagrzej pomieszczenie. Urządzeniami podłączonymi do sieci domowej można zarządzać z każdego zakątka świata. Zamów klimatyzator z modułem Wi-Fi a nasi instalatorzy pomogą Ci go skonfigurować.

Włącz klimatyzator i obniż temperaturę w pomieszczeniu za pomocą smartfona

PORADNIK

Przedstawiamy Państwu kilka artykułów, które mają na celu dostarczenie minimum informacji na temat wyboru, montażu czy też eksploatacji klimatyzatorów.

Dowiedz się gdzie w mieszkaniu umieścić klimatyzator

GDZIE ZAMONTOWAĆ KLIMATYZATOR

JAK WYBRAĆ OPTYMALNE MIEJSCE MONTAŻU URZĄDZEŃ

Wybór idealnego miejsca montażu klimatyzatora niestety często jest dość ograniczony przez warunki techniczne. Zazwyczaj bez większych problemów można wybrać i zamontować urządzenie w miejscu, które okaże się bardzo wygodne i praktyczne.

CZYTAJ WIĘCEJ
Jak podłączyć klimatyzator do domowego wi-fi

PODŁACZENIE DO WI-FI

JAK PODŁĄCZYĆ KLIMATYZATOR DO DOMOWEGO WI-FI

Podłączenie do domowej sieci wi-fi zazwyczaj nie sprawia większych problemów. Warto jednak pamięteć o kilku aspektach, aby nie cała operacja przebiegła szybko i bez niepotrzebnych komplikacji.

CZYTAJ WIĘCEJ