BEZPŁATNA WYCENA

DORADZAMY W DOBORZE URZĄDZEŃ

Jeżeli zastanawiasz się na zamontowaniem klimatyzatora i chciałbyś dowiedzieć się więcej o urządzeniach i możliwościach montażu to umów się na bezpłatną wycenę.

ZADZWOŃ: 606 870 233

Wycena montaży klimatyzatora jest bezpłatna

PROFESJONALNY MONTAŻ

W DOMU LUB BIURZE JUŻ OD 1000zł

Od prawidłowego montażu klimatyzatora zależy bezproblemowy okres użytkowania urządzenia. Elementy montażowe przez nas używane są najwyższej jakości, co potwierdza gwarancja.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Montaż klimatyzatora należy zlecić profesjonalnej firmie

PODŁĄCZ KLIMATYZATOR
DO SIECI WI-FI

WŁĄCZ KLIMATYZATOR JESZCZE W TRASIE

Schłodź lub nagrzej pomieszczenie. Urządzeniami podłączonymi do sieci domowej można zarządzać z każdego zakątka świata. Zamów klimatyzator z modułem Wi-Fi a nasi instalatorzy pomogą Ci go skonfigurować.

Włącz klimatyzator i obniż temperaturę w pomieszczeniu za pomocą smartfona

GALERIA REALIZACJI

Zapraszamy do zapoznania się z niektórymi naszymi realizacjami. Galeria ma na celu przybliżenie naszym klientom sposobu wykonania realizowanych przez nas montaży. Może również wskazywać jak powinien wyglądać prawidłowo wykonany montaż oraz inspirować.

Wybierz filtr:
SZUKASZ SERWISU?

Przyjmujemy pod opiekę naszych wyspecjalizowanych serwisantów również urządzenia, których nie instalowaliśmy. Jest to związane ze szczegółową kontrolą urządzenia, konserwacją oraz założeniem odpowiedniej kartoteki urządzenia.

Bardzo często nawet stare jednostki, które trafią pod odpowiednią opiekę specjalisty, pozwolą na kolejne lata bezawaryjnej eksploatacji.

NAPRAWY

W wielu przypadkach nieprawidłowa praca klimatyzatora spowodowana jest brakiem systematycznej konserwacji, a w szczególności oczyszczania urządzeń. Zły stan techniczny powoduje zwiększoną eksploatację podzespołów lub całkowicie ogranicza ich wydajność.
Zdarzają się również awarie spowodowane rozszczelnieniem układu. Zazwyczaj spowodowane drganiami lub przesuszeniem uszczelnień. W takich wypadkach należy naprawić układ i uzupełnić czynnikiem, nie zapominając o kontroli szczelności.