BEZPŁATNA WYCENA

DORADZAMY W DOBORZE URZĄDZEŃ

Jeżeli zastanawiasz się na zamontowaniem klimatyzatora i chciałbyś dowiedzieć się więcej o urządzeniach i możliwościach montażu to umów się na bezpłatną wycenę.

ZADZWOŃ: 606 870 233

Wycena montaży klimatyzatora jest bezpłatna

PROFESJONALNY MONTAŻ

W DOMU LUB BIURZE JUŻ OD 1000zł

Od prawidłowego montażu klimatyzatora zależy bezproblemowy okres użytkowania urządzenia. Elementy montażowe przez nas używane są najwyższej jakości, co potwierdza gwarancja.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Montaż klimatyzatora należy zlecić profesjonalnej firmie

PODŁĄCZ KLIMATYZATOR
DO SIECI WI-FI

WŁĄCZ KLIMATYZATOR JESZCZE W TRASIE

Schłodź lub nagrzej pomieszczenie. Urządzeniami podłączonymi do sieci domowej można zarządzać z każdego zakątka świata. Zamów klimatyzator z modułem Wi-Fi a nasi instalatorzy pomogą Ci go skonfigurować.

Włącz klimatyzator i obniż temperaturę w pomieszczeniu za pomocą smartfona

NASZE AUTORYZACJE

GWARANCJA

Montaż wykonujemy w terminie ustalonym bezpośrednio z klientem. Średni czas montażu jednego klimatyzatora ściennego wynosi ok. 4 godziny. Ze względu na indywidualny charakter każdego montażu oraz miejsce czas realizacji planowany jest indywidualnie. Montaż obejmuje między innymi takie czynności jak:

KLIMATYZATORY Z PEWNEGO ŹRÓDŁA

Urządzenie oraz wykonane przez nas prace objęte są przynajmniej 2-letnim okresem gwarancji. Warunkiem utrzymania gwarancji jest dokonanie w ciągu roku 2 przeglądów serwisowych. Przeglądy gwarantują bezawaryjną pracę urządzeń oraz utrzymanie odpowiedniej higieny klimatyzatora.

autoryzowany instalator LG
autoryzowany instalator HAIER
autoryzowany instalator GREE
autoryzowany instalator MITSUBISHI
autoryzowany instalator MIDEA
autoryzowany instalator AUX